עבודות לנוודים דיגיטליים

אנשים רבים חולמים עבודות לנוודים דיגיטליים ולעבוד בכל מקום בעולם, וכך יהיה ניתן לעשות כסף גם מבלי להיות מקובע לשבלונות ספציפיות נוודות דיגיטלית זוהי ללא ספק הדרך הטובה ביותר לעשות כסף כמעט בכל רגע נתון, מבלי להיות מקושר למקום עבודה ספציפי.

אנשים רבים משתמשים בכישורים שלהם על מנת להפוך ולהיות נווד דיגיטלי, בעידן הדיגיטלי ישנן מספר רב של אפשרויות שדרכן ניתן לעשות כסף – וכל זאת מבלי שתצטרכו לקום מהספה.

לכל אחד או אחת מאיתנו יש מספר לא נגמר של כישורים, ועם השנים גם ככל הנראה סיגלתם לעצמכם לא מעט כישורים בנושאים שונים – יש לכם אפשרות להעביר או ליישם את הכישורים הללו גם אונליין. המטרה היא כמובן לזהות את הפוטנציאל ובתור פרילנסרים או בעלי עסק לנצל את ההזדמנות ולהביא לידיי ביטוי את הכישרון הטמון בנו.

מהם הכישורים הנדרשים על מנת למצוא עבודות לנוודים דיגיטליים?

כמובן שלעבוד מכל מקום בעולם ובכל רגע נתון זהו חלומם הרטוב של לא מעט אנשים – שכירים ועצמאיים כאחד.

אך עבודה בתור נווד דיגיטלי דורש מכם לסגל או להוציא מכם לא מעט תכונות שחשוב מאוד שתכירו על מנת שתוכלו להגיע למצב שבו אתם מרוויחים וגם מטיילים מסביב לעולם.

ראשית אתם חייבים להגיע עם מוטיבציה, אתם חייבים לשים לעצמכם את המטרה בכל רגע נתון מול העיניים – ולדעת כי אסור לכם לסטות ממנה.

בסופו של דבר כאשר אתם מטיילים בעולם יש לא מעט הסחות דעת, ואתם חייבים להיות חדורי מטרה ומלאי מוטיבציה על מנת להשיג את היעד שהצבתם לעצמכם בתחילת הדרך.

לא תמיד הכול יסתדר כפי שרציתם, בסופו של יום לעבוד דרך האינטרנט זה דבר מאוד קשה ולפעמים גם מאוד מתסכל.

לכן אתם צריכים לסגל לעצמכם סבלנות ואורך רוח, רק כאשר תהיו מספיק סבלניים תוכלו לקבל את ההחלטות החשובות מהראש ולא מהבטן.

זה אחד מהדברים החשובים ביותר על מנת להצליח במקום שבו לא מעט אנשים נכשלו לפני כן.

בתור נווד דיגיטלי אתה הבוס של עצמך, אף אחד לא יבקש ממך להכין את המשימות ואף אחד לא יאיים עליכם בפיטורים – בסופו של יום אתם עובדים בשביל עצמכם.

 כך שחשוב מאוד שתהיה לכם את האחריות הנדרשת על מנת להקים את עצמכם ולעבוד גם כאשר לא בדיוק מתחשק לכם. רק כאשר תצליחו להעמיד את עצמכם במקום, תוכלו להגיע לתוצאות בתוך זמן קצר.

תמיד אתם צריכים להיות המבקרים של עצמכם כאשר מדובר על עבודה מהבית או עבודה בתור נווד דיגיטלי.

בין אם עשיתם עבודה טובה או בין אם עשיתם עבודה רעה, אתם חייבים להעביר ביקורת על עצמכם – גם אם זה אומר להעביר על עצמכם ביקורת לא ממש טובה או כזאת שלא הייתם רוצים לשמוע כל כך.

מדריך מקצועי ומקיף לקידום אתרים SEO בכתבה הבאה:

מדריך קידום אתרים מתקדם

מהם המיומנויות הדרושות על מנת למצוא עבודה לנווד דיגיטלי?

בנוסף לתכונות שהן לרוב דברים שאתם צריכים לסגל לעצמכם, לא מן הנמנע כי תצטרכו למצוא גם אפשרות לסגל לעצמכם מיומנויות חדשות – כאלה שיכולות לעשות את ההבדל בין הצלחה ובין כישלון.

ראשית אתם צריכים להיות מסוגלים להעמיד לעצמכם גבולות, כי אף פעם לא כיף לעבוד – בטח כאשר אתה נווד דיגיטלי שבמקום לעבוד יכול לראות עוד מקומות בעולם. מהסיבה הזאת אתם חייבים להיות מסוגלים להעמיד לעצמכם גבולות, כך תוכלו בכל רגע נתון לחזור לעבודה, לא משנה עד כמה המציאות מפתה או עוד כמה יעדים יש לכם להספיק לראות. העבודה שלכם צריכה להיות לפני הכול, כי בסופו של יום היא זאת שנותנת לכם את האפשרות ליהנות מכל הטוב הזה.

נווד דיגיטלי מוצלח הוא כזה אשר מסוגל לארגן לעצמו לוחות זמנים, כך בכל רגע נתון הוא יודע מה עליו לעשות. לא מעט נוודים דיגיטליים אינם מצליחים לסדר לעצמם לוחות זמנים, דבר שבסופו של יום גורר אותם להיות מאוד מבולגנים – ומכאן הדרך לכישלון תהיה קצרה ביותר. נווד דיגיטלי מוצלח הוא כזה אשר מסדר לעצמו את הזמן, ויודע איזה משימות יש לו לעשות על מנת שהוא יוכל לספק את העבודות בזמן – וכמובן להכניס את סכום הכסף המתאים.

מתי אמרתם לעצמכם די מספיק? ככל הנראה שלא הרבה פעמים. בתור נוודים דיגיטליים אשר תהיו חייבים לעשות לעצמכם את העצירות הללו ולחזור לעבודה בכל רגע נתון. כי אתם לא אלה שקובעים מתי תיכנס עבודה חדשה או אם מישהו בדיוק צריך את העזרה שלכם במקצוע שבו אתם עובדים. העבודה היא מקור ההצלחה שלכם, ואתם חייבים לתת לה את המקום הראוי לה.

אילו מקצועות/עבודות רלוונטיים לנוודים דיגיטליים?

ישנה רשימה לא נגמרת של מקצועות שאפשריים לנוודים דיגיטליים, בטח בעידן שבו אנו חיים היום – האינטרנט הוא הכוח, ושם תוכלו למצוא לא מעט הזדמנויות עסקיות אשר יהפכו את מקורות הפרנסה שלכם להרבה יותר רלוונטיים.

מקצועות הפרסום והשיווק

 • קופירייטר – מדובר על אחד מהמקצועות הטובים ביותר לנוודים, מדובר על אנשים אשר מייצרים תוכן פרסומי או שיווקי לאתרים וחברות שונות. אם אתם חושבים שיש לכם את היכולת להניע אנשים לבצע פעולה על סמך המילים שאתם כותבים, זוהי בהחלט יכולה להיות הקרקע היציבה ביותר עבורכם.
 • מקדם אתרים – בין אם מדובר על קידום אורגני או על קידום ממומן, מרבית העסקים והחברות יעדיפו לפנות לאיש מקצוע על מנת שיבצע את הפעולה עבורם. לכן אם אתם מכירים את הנושא הזה על בוריו, ויודעים כיצד להשתמש ברשתות החברתיות – זה בהחלט יכול להיות מקור פרנסה נהדר בשבילכם.
 • שיווק ברשתות החברתיות – כיום לרשתות החברתיות יש כוח עצום, לא מעט אנשי עסקים ובעלי עסקים רואים ברשתות החברתיות כלי פרסומי אדיר. לכן אם אתם מחזיקים בחשבונות פייסבוק או אינסטגרם עם עוקבים רבים, זוהי בהחלט דרך עבורכם להפוך להיות נוודים דיגיטליים עם מקור הכנסה בטוח.
 • קידום אתרים – יודעים לבחור מילות מפתח? מבינים כיצד תוכלו לעזור לעסק מסוים לשבור את תקרת הזכוכית? קידום אתרים זה ללא ספק המקום עבורכם, בטח כאשר מדובר על איש מקצוע שכמעט כל חברה או עסק מחזיק בשירותיו.
 • שיווק באימייל – מחזיקים ברשימת תפוצה של אנשים רבים באימייל? זוהי דרך מעולה עבורכם להגדיל את ההכנסה שלכם. כיום לא מעט חברות ועסקים ישתמשו במאגרי המידע שלכם על מנת לשלוח חומר פרסומי כל זאת כמובן בזכות המאגר המצוי בידיים שלכם.

מקצועות מדיה

 • כתיבת תוכן – חושבים שאתם יכולים למשוך אנשים לבלוג שלכם?כיום האינטרנט הוא מקור הצלחה מסחרר אשר מסוגל להשפיע על לא מעט אנשים. אם יש לכם את יכולות הכתיבה והאפשרות לגרום לאנשים להתעניין במידע אשר ברשותכם – כתיבת תוכן היא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר שעומדת לרשותכם.
 • הגהה – אתם מוצאים את עצמכם מתקנים כל פעם אנשים על כתיבה או דיבור לא תקין? אתם יכולים לעשות מזה כסף! לא מעט חברות ואנשי עסקים מחפשים אחר אנשים שיבצעו הגהה למכתבים ולהודעות שהם מוצאים, זוהי ללא ספק יכולה להיות עבודת החלומות שלכם.
 • תרגום מכל השפות – אתם שולטים בשפה מסוימת? נולדתם במדינה זרה? אתם יכולים לעשות מזה כסף! אם אתם מכירים יותר משפה אחת ומסוגלים לתרגם מכתבים וטקסטים לעברית זוהי בהחלט ההזדמנות שלכם להפוך את הידע שלכם לסכומי כסף לא קטנים. כיום על תרגום יש אפשרות לקבל משכורות מאוד יפות.

מקצועות טכניים

 • עיצוב ובניית אתרים – כיום כמעט כל בעל עסק או בעל חברה נדרש לבנות אתר על מנת להיות חזק בעניינים. זוהי הסיבה שכיום מעצבי ובוני אתרים הם נכס צאן ברזל כמעט לכל חברה או עסק. אם תלמדו את המקצוע הזה תוכלו לפרוס לעצמכם עתיד מזהיר עם לא מעט אפשרויות קידום שירימו אתכם אל השחקים.
 • תכנות – אתם יודעים לטפל בבעיות הקשורות לתכונות שונות? רוצים ללמוד שפות תכנות? זוהי ללא ספק יכולה להיות אפשרות נהדרת לפתח לעצמכם מקצוע משמעותי מאוד אשר יסייע לכם להיות נוודי דיגיטל מוצלחים במיוחד.
 • עיצוב גרפי – עד כמה היצירתיות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם?אם אתם מרגישים שאתם צריכים כל הזמן ליצור ולעשות דברים חדשים – עיצוב גרפי זה בהחלט המקצוע עבורכם. הביקוש לעבודות הקשורות לעיצוב גרפי אף פעם לא נגמרות.
 • עריכת תמונות ווידיאו – העידן הדיגיטלי מצריך מבעלי עסקים ואפילו מאנשים פרטיים להיות תמיד חזק בתמונת העניינים. הרשתות החברתיות מאפשרות לעשות זאת על ידי עריכת תמונות ועריכת וידיאו. אם אתם רוצים להיות נוודים דיגיטליים זוהי בהחלט הזדמנות עבורכם לעסוק במקצוע מתגמל עם לא מעט אפיקים אפשריים.
 • פיתוח אפליקציות – אפליקציות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשימוש היומיומי במכשירים הסלולריים. כל חברה או עסק אשר מחזיק מעצמו, מחויב לפנות גם לקהל הצעיר יותר באמצעות אפליקציות. פיתוח אפליקציות יכולה להיות דרך מעולה עבורכם להיכנס לתחום עם לא מעט ביקוש.

נותני שירות ואדמינסטרציה

 • גיוס עובדים – כיום לא מעט חברות השמה ידרשו מכם לגייס עובדים, אך לא אכפת להם בדיוק מאיפה תעשו זאת. לא מעט נוודים דיגיטליים משתמשים בהכשרה הזאת על מנת לעבוד מסביב לעולם, ליצור קשר עם עובדים פוטנציאליים וכמובן לקשר אותם אל מקום העבודה העתידי שלהם.
 • עוזר וירטואלי – לא מעט אנשי עסקים מחפשים אחר עוזר שיסייע להם עם לא מעט מטלות, כיום העוזר לא חייב להיות פיזית ליד אותו מנכ"ל או יו"ר. מספיק שהוא יבצע את הדרישות על מנת שהוא יהיה יעיל, זוהי הסיבה שלא מעט נוודים דיגיטליים בתחילת הדרך בוחרים באופציה הזאת שהיא הרבה יותר קלה משאר האופציות אשר עומדות על הפרק.
 • ניתוח נתונים – כיום כל חברה חייבת להחזיק מאגר שלם של נתונים בכדי למקסם את מלוא הפוטנציאל הטמון בה. אם אתם אוהבים לאסוף מידע ואוהבים לתחקר אנשים זוהי בהחלט יכולה להיות העבודה הטובה ביותר עבורכם בתור נוודים דיגיטליים שלא רוצים לקחת סיכונים מיותרים.
 • שירות לקוחות – תמיד אהבתם לרצות אנשים? שירות לקוחות יכול להתבצע כיום במגוון רחב של דרכים, לא מן הנמנע כי תוכלו לעשות את העבודה הזאת גם בתור נוודים דיגיטליים. כיום לא צריך להיות פיזית ליד הלקוח על מנת ליצור עבורו תחושה כי יש מישהו בצד השני שרוצה לדאוג לצרכים שלו.
 • מחקר באינטרנט – תמיד אהבתם להיכנס אל עובי הקורה בכל עניין ובכל דבר? כיום לא מעט חברות ואנשי עסקים מחפשים אחר אנשי מקצוע שיעשו את העבודה השחורה עבורם. הם ירצו לקבל את המחקרים על השינויים האפשריים בשווקים השונים, כל זאת כאשר הנתונים חייבים להיות מדויקים עד כמה שאפשר.

ניהול והדרכה

 • שיעורים פרטיים – יש מקצוע מסוים שאתם ממש חזקים בו? זוהי בהחלט יכולה להיות דרך נהדרת עבורכם להכניס לא מעט כסף – כל זאת מבלי שתצטרכו להיות ליד התלמיד. כיום לא מעט מורים פרטיים מעבירים שיעורים במגוון רחב של מקצועות דרך המחשב ובאמצעות המצלמה. נפלאות הטכנולוגיה כבר אמרנו?
 • אימון אישי – רוצים להעביר לאנשים את קו המחשבה שמנחה אתכם בחיים? אתם חושבים שאתם יכולים לשנות לאנשים את החיים במוטיב כזה או אחר? אימון אישי זה בהחלט הדרך הטובה ביותר עבורכם על מנת להוציא את מלוא המידע שטמון בכם כלפי חוץ.
 • ניהול פרויקטים – כיום על מנת לנהל פרויקט ולשלוט בו בצורה אבסולוטית לא צריך להיות במקום באופן פיזי. ישנן לא מעט דרכים שבאמצעותן תוכלו לשלוט בפרויקטים כל זאת ממרחק של מאות, אם לא אלפי קילומטרים. כך תוכלו להיות נוודים דיגיטליים מצליחים במיוחד.
 • מנהל קמפיין גיוס המונים – גיוס המונים הפך להיות כיום אחת מהפלטפורמות השימושיות ביותר על מנת לגייס סכומי עתק של כסף. אם יש לכם את היכולת לגייס אנשים ולרתום אותם לטובת מטרה מסוימת, ניהול של קמפיין גיוס המונים זוהי בהחלט הדרך הטובה ביותר שלכם להוציא את הפוטנציאל הטמון בכם החוצה.

עוד רעיונות כלליים:

 • מסחר אלקטרוני – כיום לא מעט אנשים זונחים את העבודה המסודרת על מנת לבצע מסחר אלקטרוני דרך איביי או אמזון. מדובר בדרך מצוינת ועם מינימום של סיכונים להרוויח סכומי כסף גדולים – כל זאת מבלי שתצטרכו להתאמץ כל כך. המטרה כמובן היא לצבור את המומנטום הראשוני, ומשם השמיים הם הגבול מבחינתכם.
 • קורסים דיגיטליים – חושבים שאתם יכולים לקדם קורסים שונים או לגרום לאנשים להתעניין בהם? כיום לא מעט חברות המציעות קורסים דיגיטליים ירצו אתכם בצוות שלהם על מנת שתוכלו לשווק את הקורס שלהם בצורה טובה. יכולת השכנוע שלכם היא קלף המפתח שתוכלו לנצל אותו על מנת לגייס סביבכם לא מעט של אפשרויות לעתיד.

מה הלאה?

הצענו לכם מבחר ענק של אפשרויות עבודה, אנו מקווים כי מצאתם לפחות עבודה או תחום אחד אשר יכול לאפשר לכם לעבוד בתור נוודים דיגיטליים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה קצת לחשוב מחוץ לקופסא, בסופו של יום כמעט כל עבודה תאפשר לכם להיות נוודים דיגיטליים ועדיין לתפקד בצורה כמעט מיטבית. המומחיות שלכם היא הקלף שאמור להניע אתכם, אם תשתמשו בה בצורה נכונה תוכלו להשיג כמעט כל מטרה שתציבו לעצמכם – כי היום הטכנולוגיה נמצאת כבר כמעט בכל פינה.

אם אתם קצת חוששים לעשות צעד כל כך גדול, מי קבע כי חייבים להתחיל ישר במים העמוקים? תוכלו לשלב ביחד עם העבודה הנוכחית שלכם את תחום המומחיות שלכם, כל זאת כאשר אתם נמצאים עוד בארץ. כך תוכלו לקבל פרספקטיבה האם מדובר בהחלט ראלית או שמא מדובר בסיכון גדול מידיי שאתם לא יכולים לקחת על עצמכם.

אנו נשמע לסייע לכם בכל שאלה או בעיה, כאשר בסופו של דבר המטרה שלנו היא שתוכלו להרוויח כסף כמעט מכל מקום בעולם! הגיע הזמן לצאת מהמסגרות שמקבעות ומדכאות אתכם, באמצעות העבודה הנכונה תוכלו לשבור את המוסכמות וכמובן לגעת בעננים. כי בסופו של יום רק אם תהיו מאושרים ותקומו בכל בוקר עם חיוך, תוכלו לדעת כי עבר עליכם יום מוצלח. אנו נשמח לדעת מה דעתכם על הכתבה, וכמובן אם יש לכם רעיונות נוספים זה בהחלט יכול להועיל לכל מי שעדיין לא מצא את העבודה הרלוונטית עבורו מבין האופציות שקיימות בכתבה עד כה.

דילוג לתוכן