אזרחות אירופאית בקלות ובמהירות!

תנו לנו לדאוג לכם לאזרחות אירופאית במינימום זמן ובעלות של פחות מ-10,000 ש"ח לאדם! 

ניתן לקבל המלצות בשפע מאזרחים ישראלים שקיבלו את האזרחות האירופאית המיוחלת בעזרתנו.

השאירו פרטים:

יוצאי המדינות הבאות זכאים להוצאת אזרחות אירופאית

מרוקו

ליוצאי מרוקו יש את אפשרות לקבל דרכון אירופאי.

פולין

אם ארץ המוצע שלכם היא פולין - אתם זכאים להוצאת דרכון אירופאי!

רומניה

אזרחים רומנים זכאים לאזרחות ודרכון אירופאי.

בולגריה

עליתם מבולגריה? מגיע לכם אזרחות אירופאית!

איטליה

אוהבים פיצה ובאגט? כנראה שמגיע לכם אזרחות אירופאית למעבר חופשי באירופה.

גרמניה

יוצאי גרמניה שעלו לארץ זכאים לאזרחות ודרכון אירופאי בקלות ובמהירות!

אזרחות צרפתית

אתם אזרחים ישראלים שעלו מצרפת? בואו אלינו ובסיום התהליך תקבלו אזרחות אירופאית!

ספרד

יוצאי מדינת ספרד זכאים לאזרחות אירופאית למעבר בכל מדינות האיחוד האירופי.

פורטוגל

צאצאים של קהילות ספרד? מפורטוגל לישראל מגיע לכם דרכון אירופאי בנוסף לדרכון הישראלי.

השאירו פרטים:

קצת מידע על הוצאת אזרחות אירופאית ליוצאי המדינות השונות

אזרחות אירופאית ליוצאי מרוקו

לישראלים רבים ישנה זכאות לאזרחות אירופאית ממגוון מדינות באיחוד האירופאי וכך למעשה יש לישראלים רבים דרכון אירופאי.

ליוצאי מרוקו האפשרות לקבל דרכון אירופאי על ידי הוצאת דרכון פורוגלי שזה במילים אחרות דרכון אירופאי.

אזרחות אירופאית ליוצאי רומניה

הוצאת דרכון אירופאי: אזרחות רומנית ניתנת מכוח חוק שנחקק בשנת 1991 חוק מספר 21. החוק התפתח רבות והתעדכן במרוצת השנים. רומניה הינה חברה מלאה באיחוד האירופאי וכמובן נכללת במרחב שנגן החל משנת 2007.
החוק הרומני מפרט את הזכאות לכמה קטגוריות הוצאת אזרחות אירופאית :

אזרחי רומניה שעזבו את רומניה לישראל בין השנים 1950 עד לתאריך 24/01/1982. תקופה שניה הנכללת בחוק , ישראלים רומנים שעלו ארצה בין השנים 1964 עד 1965.

כל הצאצאים של האזרחים הרומנים שעזבו בשנים אלו זכאים ללא הגבלה של דורות. אזרחי רומניה שיצאו לאחר שנת 1971 ולא ויתרו על אזרחותם זכאים גם כן לבקש אזרחות אירופאית על ידי רומניה.

צאצאים של אזרחים רומנים שאזרחותם נשללה מהם זכאים לבקש אזרחות רומנית עד דור שני.

אזרחות אירופאית ליוצאי פולין

ישראלים המחזיקים במסמכים פולניים שהונפקו על ידי הרשויות בפולין אחרי שנת 1920. הוצאת אזרחות אירופאית : פולין עדכנה את החוק לגבי מתאזרחים על רקע בקשת צאצאים של אזרחי פולין בשנת 2011, לא יתקבלו כלל בקשות ללא מסמכים פולניים כמו שצויין לעיל. אלפי ישראלים מדיי שנה מגישים בקשה להתאזרחות פולנית על מנת לקבל  דרכון אירופאי.

אזרחות אירופאית ליוצאי בולגריה

הוצאת אזרחות אירופאית: אזרחות בולגרית ניתנת לכל מי שאחד מהוריו בולגרי או לחליפין למי שנולד בבולגריה. גם מי עזב את המדינה בתקופת העליה הגדולה בין חודש מרץ 1948 עד נובמבר 1950 זכאי לקבל חזרה את אזרחותו. לצאצאים ניתנת האפשרות לבקש אזרחות בולגרית גם כאשר האדם שדרכו הצאצאים מבקשים להתאזרח אינו בין החיים.

אזרחות אירופאית ליוצאי הונגריה

אם אתם צאצאים למשפחה הונגרית יש לכם אפשרות להוציא אזרחות הונגרית, דרכון הונגרי הוא בהחלט האופציה הזולה ביותר להיות אירופאי לחצו פה לעמוד להרשמה להוצאת דרכון הונגרי

אזרחות אירופאית ליוצאי איטליה

הוצאת דרכון אירופאי: אזרחות איטלקית ניתנת כל מי שלפחות אחד מהוריו איטלקי. כמו כן ניתן לקבל אזרחות איטלקית למי שנולד על אדמת איטליה. ישנם גם מספר ישראלים רבים יוצאי לוב שזכאים לאזרחות איטלקית ועל ידי כך להפוך לאזרחים אירופאיים.

אזרחות אירופאית ליוצאי צרפת

הוצאת דרכון אירופאי: לישראלים רבים האפשרות לקבל אזרחות צרפתית בתנאי שלא עברו 50 שנה מאז החזקה האחרונה של האזרחות הצרפתית. אתם זכאים אוטומתית לדרכון צרפתי אם אחד מהוריכם התאזרח כשהייתם קטינים. אם נולדתם בצרפת אל אלג'יר או אחד מההורים שלכם נולד בצרפת או אלג'יר ועל ידי כך תגיעו ל- הוצאת אזרחות אירופאית.
 

אזרחות אירופאית ליוצאי פורטוגל

מרבית הישראלים יוצאי יוון, בולגריה, טורקיה, מרוקו, טוניס, לבנום, מצרים, ירדן, בלגיה, ברזיל, ועוד זכאים ל- הוצאת אזרחות אירופאית דרך פורטוגל. ממשלת פורטוגל פרסמה רשימת שמות משפחה לדרכון פורטוגלי של זכאים על פי מוצאם המשפחתי.
זיכה זו להוצאת דרכון אירופאי באה על רקע החוק שחוקקה ממשלת ספרד ופורטוגל בשנת 2015. אלפי ישראלים כבר מימשו את זכאותם לאזרחות פורטוגלית וכיום עשרות אלפים ממתינים לקבל אזרחות פורטוגלית.

 

אזרחות אירופאית ליוצאי גרמניה

הוצאת אזרחות אירופאית: בעבר אזרחות גרמנית הייתה עוברת אוטומתית על ידי ההורים. בשנת 1953 גרמניה תיקנה את החוק להתאזרחות וקבעה שניתן לרשת את האזרחות הגרמנית אך ורק על ידי האב. ילידי שנת 1975 ואילך זכאים לקבל אזרחות גרמנית על ידי אחד ההורים בין אם מדובר באם או בין אם מדובר באב.

לגבי ילדים שנולדו מחוץ למסגרת הנישואין לא ניתנת זכאות למבקש אשר נולד טרם יולי 1993. מי שנולד החל מיולי 1993 ואילך מחוץ לנישואין זכאי לקבל אזרחות בתנאי שההורים נישאו לפני יולי 1998 ובנוסף למבקש האפשרות להגיש בקשת התאזחות עד גיל 23 בלבד.

כמו כן קיימת אפשרות לאב אשר נולד לו בן או בת מחוץ למסגרת הנישואין להסדיר את האבהות שלו אל מול הרשויות בגרמניה ועל ידי כך להקנות לדור הבא זכאות ב- הוצאת אזרחות אירופאית.

אין הפליה על רקע מקום לידה לגבי הזכאים לדרכון הגרמני וכן ניתן גם לממש אזרחות באופן מיידי על ידי נישואין.

 
 

השאירו פרטים:

דילוג לתוכן